دسته بندی ها

قوانین

قوانین و مقررات سایت مارکت شهر

احتراما به استحضار می رساند جهت استفاده از خدمات سایت مارکت شهر می بایست تمامی موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه نمایید و در صورت استفاده از خدمات سایت به این منزله است که شما شرایط و قوانین ذکر شده را پذیرفته اید و آگاه باشید همواره بایستی این قسمت را مطالعه نمایید ممکن است که برخی اطلاعات بدون اطلاع قبلی جایگزین و یا بروز رسانی شود.

• قوانین عمومی 
تمامی فرآیندهای سایت مارکت شهر مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. طبیعتا کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند. 

• توصیف مشتری یا کاربر 
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام و تایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد. 

• نحوه ارتباط
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم. 
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار مارکت شهر قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سایت مارکت شهر با شما هستند . 

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا 
کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان ارسال کالا در تمامی روزها وجود دارد. امکان سفارش کالا 24 ساعته هر روز هفته برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار مارکت شهر به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای سایت مارکت شهر محفوظ می‌باشد . 
مارکت شهر می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. مارکت شهر می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید. 
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت و یا تغییر قیمت و یا دلایل پیش بینی نشده حق لغو سفارش ثبت شده برای سایت مارکت شهر محفوظ خواهد ماند. 

• استرداد کالا 
سایت مارکت شهر همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت اعم از کالاهای دارای انقضاء تاریخ مصرف کننده کالاهایی که با کالای ثبت شده مشتری متفاوت است کالایی که دارای اشکال ظاهری مشهود که باعث شود مشتری نتواند از آن کالا استفاده کنند(مثال:شکستن تخم مرغ شامل استرداد می گردد اما له شدگی قوطی کسنرو در گوشه­ای که هیچ گونه اشکالی در کیفیت محصول نداشته است شامل نمی شود) خریدار و کابر ما می تواند از طریق اطلاع رسانی از شماره ذکر شده در سایت (به هیچ عنوان و هماهنگی قبلی مراجعه حضوری جوابگوی شما نخواهیم بود) و پیگیری همکاران ما که در زیر 2 ساعت خواهد بود هماهنگی های لازم را برای ساز و کار برگشت کالا پس از تایید همکاران ما در بازرسی کالاهای ارسالی انجام خواهد شد.

• فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن 
خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای سایت مارکت شهر و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید. 
سایت مارکت شهر هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد. 

• نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص 
تمامی پیوندهایی ارائه شده در مارکت شهر توسط کاربران به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت سایت ما نمی باشند ، مارکت شهر در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت. 
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد. 
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین  و شئونات جمهوری  اسلامی ایران، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پشتیبانی مارکت شهر ارسال نمایند.

• سیاست قیمت گذاری 
قیمتهای اجناس در مارکت شهر کمتر از قیمت درج شده روی کالا میباشد و این بدین دلیل است که مارکت شهر برای رفاه همشهریان عزیز اجناس انبارهای خود را به طور مستقیم از کارخانه ها، شرکتها و نمایندگی ها دریافت مینماید و  پایین بودن قیمتها دلیل بر تاریخ کم یا کیفیت پایین اجناس ندارد.

• نمایندگی 
سایت مارکت شهر هیچگونه نمایندگی جهت سفارش الکترونیکی و یا به صورت فیزیکی در سراسر کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق آدرس www.marketct.ir صورت می‌گیرد. 

• حوادث غیر مترقبه 
سایت مارکت شهر مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد . 
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه مارکت شهر مسئولیتی نخواهد داشت. 

• محتوا 
همه آنچه در سایت مارکت شهر که در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال مارکت شهر محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص مارکت شهر می‌باشد. 
کلیه حقوق سایت مارکت شهر شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد .

 زمانبندی ارسال سفارشات:

نکات:

 • امکان انتخاب زمان ارسال سفارش توسط مشتریان وجود دارد. مشتریان میتوانند برای تعیین زمان دریافت سفارش خود ، از 2 ساعت به بالا پس از ثبت سفارش را برای دریافت تعیین نمایند تا مارکت شهر راس ساعت درخواستی ، سفارش آنها را تحویل دهد
 • تمامی سفارشاتی که زمان دریافت آنها مشخص نشده است از نیم ساعت تا 2 ساعت ارسال میگردد.
 • در صورت تمایل به ثبت سفارش در هر روز از هفته نیز امکان زمانبندی برای مشتریان وجود دارد.

   

   قوانین و مقررات مربوط به انجام سفارش

   پس از اتمام عملیات خرید، امکان لغو سفارش (با توجه به نوع محصول) فقط با هماهنگی با واحد سفارش امکان پذیر است.

   درصورت عدم حضور سفارش دهنده درزمان ومکان مشخص شده  برای تحویل سفارش بدیهی است خسارت وارده به مجموعه مارکت شهر تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده می‌باشد.

    پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.

شماره تماس :
آدرس ایمیل : marketct4@gmail.com

سوپرمارکت آنلاین مارکت شهر (خمینی شهر)

سوپر مارکت آنلاین "مارکت شهر" با هدف خلق یک تجربه خرید اینترنتی سوپرمارکتی در حوزه کالاهای زود مصرف، از سال 1398 آغاز به فعالیت کرده است. در مارکت شهر تمام محصولات دارای تخفیف هستند و همواره کالاهای ارزان‌تری نسبت به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای موجود است. با این وجود تخفیف‌های "حراج واقعی" را هیچوقت از دست ندهید. سبزیجات و صیفی جات تازه، کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، قند و شکر ،لبنیات و... با قیمت مناسب در دسترس هستند. لوازم آرایشی بهداشتی،لوازم مصرفی و .... برای مشتریان عزیز ارسال می‌شود. پکیج های مخصوص کودکان، سبد اساسی خانوار و... نیز در مارکت شهر با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه میگردد.در این روزهایی که به دلیل کرونا رعایت موارد بهداشتی لازم است، مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی را می‌توانید از "مارکت شهر" سفارش دهید و با رعایت نکات بهداشتی، تحویل بگیرید. تمام سفارش‌های مارکت شهر کمتر از ۲ ساعت برای مشتریان عزیز ارسال می‌شود. در صورت نیاز به راهنمایی و یا حل مشکلات احتمالی با مرکز مشاوره وپشتیبانی مارکت شهر تماس بگیرید.  در ضمن کالاها به شهرهای دیگر در مقیاس عمده نیز ارسال میگردند و سوغات اصفهان  نیز در پیج مارکت شهر با کیفیت و قیمتی بی نظیر قابل مشاهده وخرید است.                                                                  هم اکنون تماس بگیرید  میزبان صدای گرمتان هستیم     پشتیبانی 09033998338
پشتیبانی آنلاین